22407. JAN QUANT. 3 st, olja på pannåer, signerade.
"I skymningen" Öland, signerad och dat 1979. Ca 21 x 25 cm.
"Möckelmossen" Öland, signerad och dat 1980. Ca 34 x 43 cm.
"Skärgård" Karlkrona, signerad och dat 1979. Ca 24 x 33,5 cm.