SPELDOSA med musikplattor, sent 1800-tal.

224040. SPELDOSA med musikplattor, sent 1800-tal.

Intarsia. Längd ca. 27 cm.

Knopp, metall saknas. Mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Intarsia. Längd ca. 27 cm.

Antal besök: 1 232