PULKA med DRAGSELE, 3 delar. Segebaden, Säter. 1900-talets mitt.

224021. PULKA med DRAGSELE, 3 delar. Segebaden, Säter. 1900-talets mitt.

Pulka i trä, brickmärkt. Dragsele för hund samt person. Längd 130 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 3 412