PIEDESTALER, 2 st, med marmorskivor, 1900-talets mitt.

223961. PIEDESTALER, 2 st, med marmorskivor, 1900-talets mitt.

30 x 30, höjd 76 cm.

Bruksslitage, ostadiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 30, höjd 76 cm.

Bruksslitage, ostadiga.

Antal besök: 823