BENGT CRANTZ. "Förmiddag vid hovet", olja på duk, signerad.

223959. BENGT CRANTZ. "Förmiddag vid hovet", olja på duk, signerad.

20 x 28 cm.

Bengt Crantz (1916–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 28 cm.

Bengt Crantz (1916–2000)

Antal besök: 994