INDUSTRILAMPA, 1900-talets fösta hälft/mitt.

223952. INDUSTRILAMPA, 1900-talets fösta hälft/mitt.

Emaljerad plåt, diameter 45, höjd 42 cm.

Åldersslitage, smärre emaljskador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 444