KOPPARSTICK, "veduta dell arco di settimio severo", sign Rossini i plåten samt daterad 1820.

223934. KOPPARSTICK, "veduta dell arco di settimio severo", sign Rossini i plåten samt daterad 1820.

46x64 cm.

Fuktskador. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x64 cm.

Antal besök: 1 078