EBBA MATZ. MANIPULERAT FOTO.

EBBA MATZ. MANIPULERAT FOTO.
2239342. EBBA MATZ. MANIPULERAT FOTO.

Ej signerat, fotografi fäst på kartong 130,5x60 cm.
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund, inköpt 1998.

Småskador.

Tema

Delar ur en samling samtidskonst: Del 2

Gör en kostnadsfri värdering!

Småskador.

Tema

Antal besök: 1 260