MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, Gustavianskstil, 1900-tal.

223931. MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, Gustavianskstil, 1900-tal.

Matsalsmöblemang, mahogny.
Runt bord, 3 st iläggsskivor, 4 st stolar.
Bord diameter 107 cm, höjd 73 cm
Total längd med ilägg 227 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matsalsmöblemang, mahogny.
Total längd med ilägg 227 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 907