ANATOMISK MODELL, plast, torso. 1900-talets andra hälft.

223928. ANATOMISK MODELL, plast, torso. 1900-talets andra hälft.

Löstagbara delar. Höjd ca 24 cm.

Slitage. Sprickor. Fägbortfall. Krakelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 744