DOCKA, Sigikid, Sabine Esche, Tyskland. 1900-tal.

223866. DOCKA, Sigikid, Sabine Esche, Tyskland. 1900-tal.

Numrerad 1042/1500. Material vinyl/plast. Längd ca 57 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 203