Kellim Azabaejan, Persisk semiantik.

2238613. Kellim Azabaejan, Persisk semiantik.

260 x 165 cm.

Slitage, skada, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

260 x 165 cm.

Slitage, skada, lagningar.

Antal besök: 394