MOCCASKEDAR 12 st + SKÅL, förgyllt silver och silver, 162 gram.

223852. MOCCASKEDAR 12 st + SKÅL, förgyllt silver och silver, 162 gram.

Moccaskedar, emaljerat skaft i olika kulörer, stämplade 925 S, längd 10 cm.
Skål med genombrutet bräm, GEWE, stämplad Q9.
Skedar i etui.

Slitage, ett skaft med fläck/färgförändring, skål med förekomst av repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skedar i etui.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 528