223852. MOCCASKEDAR 12 st + SKÅL, förgyllt silver och silver, 162 gram.
Moccaskedar, emaljerat skaft i olika kulörer, stämplade 925 S, längd 10 cm.
Skål med genombrutet bräm, GEWE, stämplad Q9.
Skedar i etui.
Slitage, ett skaft med fläck/färgförändring, skål med förekomst av repor.