MODELLTÅG, 15 st, Märklin, LOK och VAGNAR. HO.

223844. MODELLTÅG, 15 st, Märklin, LOK och VAGNAR. HO.

1 st. lok, 3000
1 st. lok, 3029
1 st. tankvagn 4526 "Caltex".
1 st. tankvagn 4442 "Shell".
1 st. personvagn 4051.
1 st. personvagn 3291.
1 st. godsvagn 4504.
1 st. godsvagn 4508 "Külwagen".
1 st. godsvagn 4508.
1 st. kapellvagn 4517.
3 st. flakvagnar, 4503.
1 st. kolvagn 4604.
2 st. tippvagnar 4513.
1 st. lastvagn.

Slitage. Lok, 3029 saknar ett hjul. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st. lok, 3000
1 st. lok, 3029
1 st. tankvagn 4526 "Caltex".
1 st. tankvagn 4442 "Shell".
1 st. personvagn 4051.
1 st. personvagn 3291.
1 st. godsvagn 4504.
1 st. godsvagn 4508.
1 st. kapellvagn 4517.
3 st. flakvagnar, 4503.
1 st. kolvagn 4604.
2 st. tippvagnar 4513.
1 st. lastvagn.

Antal besök: 1 495