6 st djupa tallrikar "Amanda", Rörstrand
4 st mattallrikar, "Amanda", Rörstrand
7 st mattallrikar, "Tobias", Rörstrand
4 st mattallrikar "Victoria", Rörstrand
5 st mattallrikar, Gefle
4 st mattallrikar, Gustavsberg
8 st assietter, Gefle
samt 6 st mattallrikar, diverse Rörstrand, Gefle.
Åldersslitage, några nagg finnes.
5 st mattallrikar, Gefle
8 st assietter, Gefle