BORDSLAMPA, metall, rokokostil, 1900-tal.

22383. BORDSLAMPA, metall, rokokostil, 1900-tal.

3 ljuspunkter.
Total höjd ca 52 cm.
Märkt EHAB.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ljuspunkter.
Total höjd ca 52 cm.
Märkt EHAB.

Slitage.

Antal besök: 859