SAMLARTALLRIKAR, 7 st, porslin, motiv efter Harald Wiberg, Rörstrand, numrerade.

223809. SAMLARTALLRIKAR, 7 st, porslin, motiv efter Harald Wiberg, Rörstrand, numrerade.

Diameter ca. 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 20,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 890