Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
SAMLARTALLRIKAR, 7 st, porslin, motiv efter Harald Wiberg, Rörstrand, numrerade.
223809. SAMLARTALLRIKAR, 7 st, porslin, motiv efter Harald Wiberg, Rörstrand, numrerade.
Diameter ca. 20,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca. 20,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 624