TAMBURMAJOR. AB Ragnvald Torkelson. Skånes Fagerhult. 1900-talets andra hälft.

223790. TAMBURMAJOR. AB Ragnvald Torkelson. Skånes Fagerhult. 1900-talets andra hälft.

Toppen med klädkrokar snurrbar.
Guldpläterad metall och plast.
Etikettmärkt AB Ragnvald Torkelson, Skånes Fagerhult, Goldplated 24 carat Made in Sweden.
Höjd 182 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 182 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 8 451