OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition. Olja på duk. Signerad Forsberg.

22375. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition. Olja på duk. Signerad Forsberg.

16 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 22 cm.

Antal besök: 1 187