Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition. Olja på duk. Signerad Forsberg.
22375. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition. Olja på duk. Signerad Forsberg.
16 x 22 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
16 x 22 cm.
Garpenhus Auktioner
987