BROSCHER, 3 st, samt ARMBAND, silver, bl.a. Michelsen, Stockholm. 1900-tal.

223749. BROSCHER, 3 st, samt ARMBAND, silver, bl.a. Michelsen, Stockholm. 1900-tal.

Borscher, två med lila emalj och sten, höjd 2-6cm. Armband, längd 17 cm. Vikt 50 gram.

Bruksslitage. Svartnat silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 398