ERNST NEIZVESTNY. Etsning, signerad och numrerad 4/50.

223744. ERNST NEIZVESTNY. Etsning, signerad och numrerad 4/50.

Mått 18,5 x 15 cm.

Fuktskada nederkant på passepartout.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 18,5 x 15 cm.

Antal besök: 1 478