JUPP JOHANNES LÜCKEROTH. målning, 'Vision', 1990.

2236801. JUPP JOHANNES LÜCKEROTH. målning, 'Vision', 1990.

Jupp Johannes Lückeroth (1919-1993), måleri, 'vision', blandteknik på duk, 1990. Abstrakt komposition i rött och blått, signerad på baksidan, daterad och betitlad, 38x28cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 854