KARL AXEL PEHRSON. Exotiska blommor, signerad och daterad -91, 413/600, färglitografi.

2236749. KARL AXEL PEHRSON. Exotiska blommor, signerad och daterad -91, 413/600, färglitografi.

ca 32,5x60 cm.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

ca 32,5x60 cm.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 251