CLOWN på RULLSKRIDSKOR, plåt, T.P.S. Japan.

223660. CLOWN på RULLSKRIDSKOR, plåt, T.P.S. Japan.

Höjd ca 15 cm.

Slitage, märken, repor. Byxor i textil med fläckar och skador. Rör sig vid uppdragning men ej fullständigt genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 022