GJUTJÄRNSFÖREMÅL, 5 delar.

GJUTJÄRNSFÖREMÅL, 5 delar.
2236432. GJUTJÄRNSFÖREMÅL, 5 delar.

Munkpannor, 2 st.
Diameter ca 18 cm, och, 18,5x19 cm.
Stekpanna .
Diameter ca 18 cm.
Gryta, Hevang, Norvay.
3,5L.
Gryta, emaljerat, gjutjärn, Husqvarna.
Höjd ca 8 cm.
Längd ca 22 cm.

Bruksslitage, samt repor och naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Munkpannor, 2 st.
Stekpanna .
Diameter ca 18 cm.
Gryta, Hevang, Norvay.
3,5L.
Höjd ca 8 cm.
Längd ca 22 cm.

Antal besök: 353