BLOMBORD, med plåtbricka, string 1950/60-tal.

223620. BLOMBORD, med plåtbricka, string 1950/60-tal.

Längd 71,5, bredd 26,5, höjd 59 cm.

Brickan med repor och ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 698