GOLVLAMPA, 5-armad, mässing, 1950-tal.

223596. GOLVLAMPA, 5-armad, mässing, 1950-tal.

Förgylld mässing med marmorfot. 170 cm. Stämplad EHAB på foten.

Åldersslitage. Ej funktionstestad. Ny elsladd måste dras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 679