Heinrich Müller, målning, porträtt.

2235759. Heinrich Müller, målning, porträtt.

Heinrich Müller, måleri, porträtt, olja på masonit. Skildring av en ung man med kappa och hatt, läsning av tidning, i sidoprofil, signerad nere till höger, 19x13cm (31x24.5cm).

Smärre färgflisning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgflisning.

Antal besök: 742