TAKLAMPA i glas och metall. 1900-talets senare hälft.

223565. TAKLAMPA i glas och metall. 1900-talets senare hälft.

Takarmatur med perforerad tub i gulmetall under en kåpa i ljust glas
Höjd till koppen ca 66 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till koppen ca 66 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Antal besök: 457