Explorer kniv, (S.Marttiini). Fällkniv (Scharade), Morakniv, (Frosts mora). Brevkniv, benarbete. Morakniv med rött skaft. Samt ett handgjort fodral i skinn.
Bruksslitage, repor, märken.
Bruksslitage, repor, märken.