BORDSARMATUR, Jugend, 1900-talets början.

22355. BORDSARMATUR, Jugend, 1900-talets början.

Brons samt glaskupa, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 665