JACKA, mönstrad och broderad, Desigual, Spanien.

2235486. JACKA, mönstrad och broderad, Desigual, Spanien.

Ryggmått 52 cm
Storlek 42.

Bruksslitage, trådskador, ena sömmen till märket har lossnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggmått 52 cm
Storlek 42.

Antal besök: 328