SOLSTOL, trä, hopfällbar, 2000-tal.

2234019. SOLSTOL, trä, hopfällbar, 2000-tal.

Rosa klädsel med nackkudde.
Högsta rygghöjd 87 cm.

Sllitage. Klädsel med slitage, fläckar, bläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosa klädsel med nackkudde.
Högsta rygghöjd 87 cm.

Antal besök: 696