SOFFA, OPE Möbler. 1960-tal.

SOFFA, OPE Möbler. 1960-tal.
223372. SOFFA, OPE Möbler. 1960-tal.

Klädd i oxrött skinn. Lösa plymåer. Längd/bredd ca 200 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 2 325