HARRY WICHMANN. Konversation i trädgården.

2233670. HARRY WICHMANN. Konversation i trädgården.

Signerad och daterad Wichmann -80. Olja på pannå, 11x29 cm.

normalt ålderslitage.

Harry Wichmann (1916–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

normalt ålderslitage.

Harry Wichmann (1916–1993)

Antal besök: 603