LARS KNUTE. Figurscen, olja på duk, signerad-80.

223354. LARS KNUTE. Figurscen, olja på duk, signerad-80.

121 x 202 cm, parafras efter Ilja Repin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 407