Dekor av ansikten, delvis signerad HP? 6 snapsglas, höjd ca 14 cm. 3 vin, tonat glas, höjd 21,5 cm. 1 vin, höjd 19,5 cm. 1 whisky, höjd 7 cm.
Bruksslitage, smärre dekorbortfall.