MATBORD, Norrgavel.

MATBORD, Norrgavel.
2232810. MATBORD, Norrgavel.

Ek. Två iläggsskivor à 50 cm vardera. Längd 120. Bredd 84. Höjd 74-75 cm.

Bruksslitage, skada på faner.

Gör en kostnadsfri värdering!
2232810. MATBORD, Norrgavel.

Bruksslitage, skada på faner.

Antal besök: 1 374