BORD, 1800/1900-tal.

BORD, 1800/1900-tal.
223242. BORD, 1800/1900-tal.

Ca. längd 67, bredd 44, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Några mindre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
223242. BORD, 1800/1900-tal.

Antal besök: 420