KARMSTOLAR, ett par, 1800/1900-tal.

223235. KARMSTOLAR, ett par, 1800/1900-tal.

Vitlackerade med bronserade detaljer.

Senare bemålning. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare bemålning. Slitage.

Antal besök: 667