METALLFÖREMÅL, bland annat Gjutjärn, 18/1900-tal.

223225. METALLFÖREMÅL, bland annat Gjutjärn, 18/1900-tal.

Lykta höjd 34 cm.

Lykta saknar kupa. Rost, slitage. El ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lykta höjd 34 cm.

Antal besök: 416