GUNNAR BRUSEWITZ. "Råbock strandskog". EA/original färglitografi, signerad.

223209. GUNNAR BRUSEWITZ. "Råbock strandskog". EA/original färglitografi, signerad.

Ca. 28x47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 28x47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besök: 1 366