VITRINSKÅP, betsad björk, 1900-tal.

22319. VITRINSKÅP, betsad björk, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 152, bredd 43, höjd 139 cm.

Repor. Dekordelar med skador. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 638