COLLIER, 18k guld, "Staketlänk", Svedbom & Co. 1900-talets slut. Vikt 25 gram.

223165. COLLIER, 18k guld, "Staketlänk", Svedbom & Co. 1900-talets slut. Vikt 25 gram.

Längd 45 cm. Vikt 25 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 45 cm. Vikt 25 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 938