KAMEROR, 12 st, 1900-tal.

223126. KAMEROR, 12 st, 1900-tal.

Märken: Tenax, Kina II, Bobox, Photina Reflex, Lindar, Ensign, Agfa, Highländer, Instamatic 100, Instamatic 104 och 2 st.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 943