BESTICK, i teak, 24 dlr.

BESTICK, i teak, 24 dlr.
2231259. BESTICK, i teak, 24 dlr.

1960-tal, knivar 6 stycken längd ca 21,5 cm,
gafflar 6 stycken läng ca 20 cm,
skedar 6 stycken längd ca 19,5 cm,
teskedar 6 stycken längd ca 17 cm.

bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksskick.

Antal besök: 398