SKYLTDOCKA, textil och trä, 18/1900-tal.

2231247. SKYLTDOCKA, textil och trä, 18/1900-tal.

Höjd ca 140 cm.

Slitage, mindre skador, sprickor, fläckar, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 140 cm.

Antal besök: 455