BLOMBORD med metallinsats, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

22308. BLOMBORD med metallinsats, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Brickmärkt. Längd 83, bredd 27, höjd 73 cm.

Slitage. Ommålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ommålad.

Antal besök: 2 351