TUSCHLAVERINGAR, 5 st, Eve Charlotte och Sophie Margueritte Rålamb, 1700-talets slut.

223079. TUSCHLAVERINGAR, 5 st, Eve Charlotte och Sophie Margueritte Rålamb, 1700-talets slut.

Landskapsmotiv, ca 15 x 20 cm. Med dedikation.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 379