Klackring med carréslipad turmalin
10x10 mm
Ringstorlek 15,8 mm
Stämplad 18K, K9 (1960) K&EC (Ceson Guldvaru AB), G (Göteborg)
Vikt 13,3 gram.
Bruksskick.
10x10 mm
Ringstorlek 15,8 mm
Vikt 13,3 gram.
Bruksskick.