RING i 18K gulguld med turmalin.

223072. RING i 18K gulguld med turmalin.

Klackring med carréslipad turmalin
10x10 mm
Ringstorlek 15,8 mm
Stämplad 18K, K9 (1960) K&EC (Ceson Guldvaru AB), G (Göteborg)
Vikt 13,3 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

10x10 mm
Ringstorlek 15,8 mm
Vikt 13,3 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 3 054